Süre: Bir hafta      Fiyat : 550 Euro / kişi başı

                            (+ organizasyon kayıt ücretleri)

 Süre: Bir hafta       Fiyatlar; 

                             2 Kişilik Grup 4.600 TL / Kişi Başı
                             3 Kişilik Grup 3.300 TL / Kişi Başı
                             4 Kişilik Grup 2.600 TL / Kişi Başı

 Süre: Bir hafta       Fiyatlar; 

                             2 Kişilik Grup 4.500 TL / Kişi Başı
                             3 Kişilik Grup 3.200 TL / Kişi Başı
                             4 Kişilik Grup 2.500 TL / Kişi Başı

 Süre: Dört Gün      Fiyat : 450 Euro / Kisi Başı ( En az dört kişilik grupla)  

Bu kursun amacı yeni başlayanları yelkenin temel ilkeleriyle tanıştırmaktır. Tekne yaşamını, kişisel güvenliği, yelkenle ve motorla giderken dümen kontrolünü öğretmek ve sizi yelkenli bir teknenin yararlı bir ekip elemanı düzeyine çıkarmak.

Bu kursun amacı iyi yelkenciliğin, denizciliğin, tekne idaresinin ve navigasyonun temel ilkelerinin kavranmasını sağlamaktır; daha çok pratik yelken egzersizleriyle sizi yelkenli bir teknenin yardımcı kaptanı düzeyine çıkarmayı hedefliyoruz.

 Süre: Bir hafta      Fiyat : 550 Euro / Kisi Başı ( En az dört kişilik grupla)  

Bu kursun amacı ileri düzeyde yelken, denizcilik, tekne idaresi ve navigasyon öğretmektir; daha çok pratik yelken egzersizleriyle sizi, yelkenli bir teknenin açık deniz kaptanı düzeyine çıkarmayı hedefliyoruz.

Gezi ve Mil Yapma                                                                  Bir haftalık bir yolculukta, mürettebat gidecekleri yeri belirlemekte ve bizi oraya götürmektedir. Bu kapsamda teknenin seyre hazırlanması, hava tahmin raporlarının kontrolü, bir seyir planı hazırlanması öğrenilmektedir.
Gezilerde kişi isterse yelkenciliğin temellerini, rüzgar bilincini, teknenin değişik bölümlerini ve nasıl yelken yapılacağını öğrenebilir ya da egzersiz yapmak istediği belli alanlarda yoğunlaşabilir. Yolculuğa istediğiniz düzeyde katılabilir, dilerseniz dümene geçer, yelken değiştirir, iskotayı çekebilir ya da uzanıp, doğanın ve yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Güvenli, eğlenceli, değişik bir yolculuk yapmanızı sağlayacağız.

 Süre: Bir hafta       Fiyatlar; 

                             2 Kişilik Grup 4.500 TL / Kişi Başı
                             3 Kişilik Grup 3.200 TL / Kişi Başı
                             4 Kişilik Grup 2.500 TL / Kişi Başı

KURSLARIMIZ

Uzun Hafta Sonu Uygulamalı Kurs                                    

Belki de yelken için tüm bir haftanız değil, yalnızca Perşembe’den Pazar’a uzun bir hafta sonunuz olduğunu düşünüyoruz. Eğer kısa bir süre her şeyden uzaklaşmak istiyorsanız, görkemli, kristal kadar berrak bir denizde, mavi gökler altında yelken yaparak ve dinlenerek birkaç gün geçirmekten iyi bir şey olabilir mi?                                                                                            
Flotilla ve Yarış

Kabin Kiralama 


Size bir yandan yerel denizlerimizi tanıtırken, yelkenin dinamikleri aracılığıyla macera ve eğlence teklif ediyoruz. Gizli koylarda ve açık denizde keşifler yapın, dostluklar kurun, yelken yapın. Uzman mürettebatın yönlendirmesiyle yelken becerilerinizi ve tecrübenizi geliştirin. Mürettebat sizi her gün gideceğiniz yer, hava durumu ve yolda mutlaka görülmesi gereken noktalar hakkında bilgilendirecektir. Gruba kendi tekneniz ve ekibinizle ya da bizim teknelerin birinde mürettebat olarak katılabilirsiniz.


Ayrıca bizim özgün Uluslararası Kadınlar Yelken Haftamıza da katılabilirsiniz. International Women’s Sailing Week

                                                                                    (Uluslararası Kadınlar Yelken Haftası)